Запуск електронних торгів – це досить серйозний процес, який повинен відповідати загальноприйнятим нормам. Не секрет, що один з найбільш ефективних способів реалізації майна є проведення електронних торгів. В цьому зацікавлене не тільки те обличчя, що виступає в якості організатора аукціоні, але й всі учасники, які мають можливість отримати цікавий лот за невеликі кошти. Головне завдання кожного з претендентів – це запропонувати найбільш цікаву угоду, яка дозволить організатору віддати перевагу саме вам.

Знайти підходящу категоріями з торгами досить просто, достатньо перейти на сайт uub.in.ua. Українська універсальна біржа працює в цьому напрямку не перший рік і за цей час всі встигли впевнитися в тому, що мова йде про один з найкращих електронних майданчиків. Наявність акредитації – це лише одна з умов, чому варто розглядати саме даний сайт.

Як реалізується майно в форматі торгів

Після того, як вноситься відповідна заявка про те, що організатор має намір запустити електронні торги, автоматично визначається певний термін, який буде відведений для того, щоб підготувати всі умови для участі. Відповідно, за цей час організатор має узгодити всі моменти, опублікувати всі критерії та іншу важливу інформацію й так далі.

В цей же проміжок часу повинна бути здійснена реєстрація всіх учасників. Огляд виставленого майна й так далі. Як правило, на все це відводиться 15 робочих днів, по можливості цей термін може збільшуватися.

Варто відзначити, що електронний формат торгів розрахований на запуск в першій половині дня. У випадку, якщо остання заявка на участь надходить лише вже за 5 хвилин до того, як завершується аукціон, надаються додаткові 10 хвилин на те, щоб організатор зміг її розглянути та прийняти кінцеве рішення.

Варто зазначити, що в учасників завжди є можливість подати особливу ставку. Така можливість подається лише один раз. Але, особливою перевагу такої ставки є той момент, що надати її можна в будь-який момент.

У випадку, якщо виставлений лот не зацікавив жодного учасника й за відведений термін не було подано жодної пропозиції, то торги будуть вважатися анульованими.