В інтернеті чимало інформаційних ресурсів, котрі здатні надати багато корисних інформації. Однак сфера тендерних закупівель є винятково складною а вивчення законодавства з цього питання потребує чималих зусиль. Саме через такі фактори, наявність надійного джерела інформації стала майже неможливою.

Однак є інформаційний портал Мегасейлз, який містить винятково надійна інформація, котра приносить багато користі всім громадянам та активним учасникам електронних майданчиків системи Прозорро. Якщо ви вивчаєте новини ринку державних закупівель, тоді вам варто завітати на цей ресурс.

Реалізація сухостою в Україні

Брус-сухостій – це такий ресурс, котрий використовують як для будівництва, так і для розпалення. Більше 70 відсотків такої продукції направлено на виготовлення дров’яних матеріалів. Лише виняткові зразки найвищої якості використовують в будівництві.

Станом на 2021 рік купити брус-сухостій дуже просто. Достатньо бути зареєстрованим учасником будь-якого електронного майданчика системи Прозорро.Продажі та прийняти участь в електронних торгах. Зробити це на важко, достатньо зайти на сайт Мегасейл та переглянути перелік акредитованих майданчиків.

Після того, як ви зробите свій вибір, пройдіть швидку процедуру реєстрації. Якщо вам щось не зрозуміло, то зверніться за допомогою до консультантів свого майданчика. Компетентні працівники обов’язково допоможуть вам з вирішенням будь яких питань з реєстрації.

Електронні майданчики реалізують не лише сухостій. Станом на сьогодні на біржах є можливість придбати необроблену деревину, вилучене майно, автомобілі, орендувати вагони і навіть металобрухт. Таким чином, прогрес в сфері державних закупівель став позитивно сприяти на економічній стан України.

Для того, щоб дізнатись про систему продажу сухостою або арештованого майна в Україні через електронні майданчики системи Прозорро, ми рекомендуємо вам завітати до інформаційного порталу megasale.com.ua.

На даному сайті ви зможете отримати корисну інформацію як про публічні закупівлі, так і про прозорро.продажі. Окрім того, тут є спеціальний перелік зареєстрованих електронних майданчиків, котрі перебувають в переліку платформ системи Прозорро, а тому ви зможете впевнитись у благонадійності саме вашого адміністратора електронних торгів.