Ринок з торгівлі майном банкрутів є досить привабливим сегментом, котрий активно розвивається у більшості країн світу. Тим не менш всі ми стали свідками ситуації, коли в Україні даний ринок був не просто розвинений погано, а практично не мав нормального розвитку взагалі.

Тривалий час підприємці не мали можливості вступати в торгівлю майном банкрутів, що породжувало різноманітні не дуже приємні ситуації. Це призводить до певних досить суттєвих проблем, котрі головним чином пов’язані з корупцією. Адже якщо торгівля майном банкрутів не ведеться у відкритому форматі, то варто мати на увазі, що вона відбувається десь у тіньовому секторі.

Проте наразі ця ситуація вже практично вирішена, адже сам сектор торгівлі майном банкрутів повністю перемістився до порталу Прозорро

Як відомо, робота даного порталу говорить багато про певні дійсно привабливі перспективи, котрі можуть стати вам властиві в цьому сегменті.

Тобто ви можете розраховувати на те, що всі торги в цьому напрямку будуть відбуватися цілком прозоро і відкрито, а це значить, що сектор торгівлі майном банкрутів також можна вважати досить цікавим. Він буде повністю відповідати базовим інтересам, тому ви просто зобов’язані більш детально познайомитися з ним та спробувати знайти ті моменти, з яких ви також можете взяти свою користь.

Щоб придбати майно банкрутів достатньо просто пройти процес реєстрації на акредитованому майданчику sale.ueex.com.ua, котрий по суті відкриє вам доступ до роботи з порталом Прозорро. Безпосередньо з самим порталом працювати не можливо, тому ви повинні максимально відповідально поставитись до цього та спробувати отримати дійсно непогані перспективи від даного сектору.

Таким чином, щоб отримати повноправний доступ до порталу, ви просто зобов’язані будете спершу пройти реєстрацію на вказаному вище порталі, після чого можна буде вступати в торги з різними компаніями з того чи іншого приводу.

Майно банкрутів це певне майно, від якого власники вимушені були відмовитися через те, що більше не могли сплачувати рахунки та по суті позбулися таким чином свого бізнесу. Велика кількість підприємств по всій Україні регулярно проходить через процедуру банкрутства, в результаті чого вилучається майно.

Далі це майно продається на відповідних аукціонах, що відкриває певні можливості для компаній, котрі можуть бути в ньому зацікавлені. Насправді майно банкрутів є дійсно цікавим сектором, котрий не варто ігнорувати. 

Тут ви завжди маєте можливість знайти певне майно, котре може знадобитися вам у власному проекті

Вартість такого майна завжди буде значно нижчою, тому ви однозначно повинні врахувати цей момент Адже в перспективі торгівля майном банкрутів може забезпечити ваше підприємство великою кількістю необхідних товарів, котрими ви потім будете користуватися у власних проектах. Так як саме майно є досить різноманітним, то представники різних сфер бізнесу можуть знайти там щось привабливе саме для себе.

Як ми вже сказали, сектор торгівлі таким майном вже досить давно є розвиненим у різних країнах світу. Проте в Україні ці зміни відбулися відносно недавно і підприємці отримали шанс брати участь у торгівлі якого роду майном буквально кілька місяців тому.

Незважаючи на це, ви вже зараз можете спостерігати певну діяльність навколо даного сектору, адже більшість серйозних підприємців розуміють значення даних торгів та їх потенційну користь для власного проекту. Це підштовхує їх до участі у торгах, а самі торги продовжують таким чином активно розвиватися.